Teamindeling VITA 2016/2017

donderdag 07 juli 2016 21:57
Hits: 584

De teamindeling voor de najaarscompetitie is bekend.

Vita gaat de najaarscompetitie beginnen met 13 teams.

De KNVB heeft nieuwe benamingen van de diverse leeftijdscategorieen ingevoerd.
De aanduidingen A- tot en met C-junioren en D- tot en met F-pupillen verdwijnen. Hiervoor in de plaats komen de internationaal gebruikelijke aanduidingen Onder 20 (jaar) tot en met Onder 6 (jaar). C-junioren worden dus bijvoorbeeld Onder 15. Nieuw is ook de toevoeging van een J in de aanduidingen voor de jeugd. Niet de J van jongens, maar de J van jeugd. Jeugdklassen waarin zowel jongens als meiden gezamenlijk in één team of als teams tegen elkaar kunnen uitkomen. Naast deze gemengde jeugdcompetities komt er bij een aantal leeftijdsgroepen ook een specifieke meidencompetitie, die wordt aangeduid met een M in plaats van een J.

Verdere informatie zoals trainingstijden, traininglocatie, trainers en leiders volgt. 

JO19-1 (A1)   MO19-1 (MA1)
Matthew van Uden   Tina van Eldijk
Tom van Ballegooij   Mady van der Sloot
Brian van Tongeren   Demi van Loon
Tobias   Plugge   Anke   Hoefnagel
Roen   Pulles   Anouk van de  Craats
Gijs   Hermans   Anoek   Loeffen
Willem-Jan   Kocken   Bo   Lagarde
Jurek van  Outvorst   Amber van Esch
Jaimy   Elberse   Anouk   Muskens
Thomas van Druenen   Julia van Schijndel
Tom   Gerrits   Eva   Ceelen
Toine   Hoefnagels   Kelly van de Craats
Rob   Gerrits   Julia  van  Tuyl
Rens   Westra   Lydia   Plugge
Mike   Hol   Lotte van Rooij
Kevin   Vestering        
Maurice van Rossem        
             
JO17 -1 (B1)   MO17 (MB1)
Joshua van Tongeren   Kaynia   Hoefnagels
Dylan   Adriaans   Demi  de Kock
Stan   Hoefnagel   Nienke   Bakker
Max van Orsouw   Marlon   Hoefnagel
Hein   Hermans   Fenne van de Coolwijk
Jasper   Kocken   Dide    Tiellemans
Timo van Hoorn   Ivanna   Vos
Ivar van de Camp   Manuela van Tongeren
Giel  van de Camp   Indy   Hoefnagels
Sten van de Camp   Fleur   Gijsen
Max   Tiellemans   Iza   Hol
Jack   Ceelen   Ima van de Camp
Mart van Veghel   Pien  van de Camp
Robbie   Steegman   Alyssa   Adriaans
        Senna   Vos
        Sam van  Dorst
        Janne van de Camp
             
JO15-1 (C1)   JO15-2 (C2)
Mika van Kempen   Jur   Ouwens
Thom van Nuland   Kevin   Hopic
Phillip van Uden   Casper   Hoefnagel
Bart   Thomassen   Loet van den Boogaard
Thomas van Schijndel   Mathijs   Kocken
Niels   Ceelen   Boris   Megens
Jim van Rooij   Cas   Bogaerts
Jesper   Seelen   Max   Nelissen
Tijn van Druenen   Daan van Heck
Jari   Witsiers   Luc van de Wiel
Pim van Tongeren   Dan van Erp
Guus van Breda   Daan   Gremmen
Jordi   Vestering   Yuri   Roelofs
Cas   Bakker   Bram van de Camp
Mick van Orsouw   Willem   Sleenhof
             
JO13-1 (D1)   JO13-2 (D2)
Ferid   Hopic   Krijn   Pittens
Bart   Cox   Ward   Pittens
Maik van Hoorn   Job van Overveld
Elize   Verdonk   Lars   Spanjers
Thijmen   Borger   Tibbe van Kempen
Rivesh   Verheyden   Gijs   Bekker
Robin   Wijnakker   Cas  van Uden
Jens   Ouwens   Lars   Schepens
Luuk van de Camp   Thomas   Witsiers
Freek van de Camp   Vivian   Verdonk
Stijn   Beck   Jens van Leur
Nina   Ulijn   Puc   Vos
Jens   Megens   Bram van de  Heijden
Tessa van Breda   Tijs van Breda
Milan   Vestering   Pim   Dericks
             
JO11-1 (E1)   JO11-2 (E2)
        Luuk   Arts
        Jet van de Camp
Olaf   Ulijn   Floor   Muis
Bart   Steegman   Stef van Breda
Jan Junior   Voet   Jasper   Cox
Tijn   Ouwens   Mick   Arts
Mink   Houdijk   Tim van de Heijden
Lizzy van Oorsouw   Jens   Seelen
Rens van de Camp   Tom van de Camp
             
JO9-1 (F1)   JO9-2 (F2)
Douwe   Arts   Fleur   Bak
Abel   Arts   Jesse  van  Tuijl
Ties van Uden   Finn   Liefkens
Thies   Friesema   Jurre van de Camp
Sjoerd   Witsiers   Rik    Smolders
Niels   Witsiers   Robin van  Oorsouw
Steven   Nijssen   Joep   Schoenmakers
Daan   Schepens   Bram    Muis
             
JO7-1        
Jayden    Remmits        
Jikkelien    Remmits        
Isabella   Kappen        
Isis   Arts        
Inge  van Dorst